Projektowanie ogrodów

Każdy projekt jest tworzony indywidualnie w zależności od potrzeb i możliwości klienta.
W pracy nad projektem zależy nam na stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni, harmonijnie współgrającej z otoczeniem i tworzącej niepowtarzalny charakter, przyjaznej dla ludzi, w której każdy czułby się dobrze i chciał do niej wracać.

Wykonujemy projekty według własnej wiedzy i doświadczenia, biorąc pod uwagę wymagania naszego klienta. W projektach uwzględniamy przede wszystkim barwy i zapachy, którymi klient chce się otaczać. Wszystkie elementy ogrodu są zawsze harmonijnie połączone ze sobą.

Projekt jest pierwszym i najważniejszym etapem zakładania pięknego i funkcjonalnego ogrodu, dlatego powinien być dobrze przemyślany, dostosowany do wymagań domowników oraz dopasowany do otaczającego krajobrazu. Przed rozpoczęciem prac projektowych proponujemy niezobowiązujące spotkanie, na którym omawiamy z Klientami szczegóły dotyczące m.in.: preferencji stylu ogrodu czy ulubionych roślin.

Podstawowy projekt składa się z planszy głównej wykonanej w skali (technika czarno-biała lub kolorowa) wraz z tabelą doboru roślin, wstępnego kosztorysu materiałów oraz prac związanych z założeniem ogrodu.