Prace brukarskie

Układamy kostkę brukową i granitową według koncepcji właściciela, służymy także radą i pomocą w poszukiwaniu inspiracji.
Kostka brukowa jest najpopularniejszym materiałem służącym do wykładania ścieżek, podjazdów, alejek i placów. Przy wyborze najodpowiedniejszego koloru i kształtu należy pamiętać, że jest to inwestycja na lata. Kostka powinna więc pasować do krajobrazu otoczenia, w którym zostanie zastosowana. Ostateczny wygląd zależy wyłącznie od wymagań naszych Klientów. Ciekawe efekty można uzyskać poprzez zabawę z różnymi kolorami i kształtami kostek oraz umiejętnym połączeniem ich z zielenią. Z chęcią pomożemy Państwu przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.
Masz dość błota na podwórku? Szukasz pomysłu na rozwiązanie tego problemu? Od wielu lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej cementowej, granitowej oraz z kamienia polnego, dlatego chętnie podejmiemy się każdego zadania związanego układaniem kostki. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na jakości wykonania i zadowoleniu klienta. Układanie kostki brukowej oraz kostki granitowej nie jest banalnym procesem, potrzebna jest nie tylko dokładność i precyzja ale także pomysłowość, doświadczenie i odrobina artyzmu.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, mało  powierzchniowe. Prace wykonujemy z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
Układamy:
chodniki,
- tarasy,
- alejki,
- drogi,
- podjazdy,
- parkingi,
- place manewrowe.
-murki oporowe
-elementy małej architektury