O firmie

Piękny ogród to miejsce, w którym odpoczywamy, spędzamy wolny czas. Niezależnie, czy robimy to w gronie rodziny, czy znajomych zawsze chcemy, aby dobrze wyglądał. Odpowiednio zaprojektowany oraz zadbany ogród sprawia, że chętnie wychodzimy do niego na poranną kawę, obiad czy kolację. W każdym sezonie czujemy się w nim dobrze.

Jeżeli zapragniecie Państwo mieć takie miejsce, potrzebujecie podpowiedzi, pomysłu lub macie już ogród, ale wymaga on fachowej opieki, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się nie tylko pielęgnacją, ale projektami, wykonaniem i przebudową ogrodów przydomowych, terenów sportowych, placów zabaw, terenów zielonych wokół firm i ogrodów reprezentacyjnych.

Na Państwa życzenie wykonamy oczko wodne z kaskadą, założymy automatyczny system nawadniania, zainstalujemy fontannę, wybudujemy grill, ułożymy ścieżkę dojazdową, przygotujemy Twój ogród na sezon letni oraz zimowy,dobierzemy odpowiednie rośliny, donice, meble, sprawimy abyś miał gdzie odpoczywać po ciężkim tygodniu pracy.

Nasza praca oparta jest na zdobytej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu. Materiały oraz rośliny z których tworzymy ogrody są najwyższej jakości. Wszystko po to, aby ogród był wizytówką Twojego domu.